Lista aktualności Lista aktualności

Zagłosuj na Centrum Promocji Leśnictwa w plebiscycie „Modernizacja Roku 2016”

Z A G Ł O S U J

Obecne Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem to dawny hotel robotniczy powstały w latach 70 -tych. Realizacja projektu modernizacji starego hotelu rozpoczęła się w roku 2012. Oficjalne otwarcie Centrum Promocji miało miejsce w 26 września 2016 roku. Obiekt łączy elementy edukacji i turystyki, przy doskonałym zapleczu technicznym. Oprócz możliwości noclegu odwiedzający nasz ośrodek mogą skorzystać z zajęć edukacyjnych prowadzonych w Pawilonie Wystawowym z ekspozycjami flory i fauny, odwiedzić Pokazową Zagrodę Żubrów, a wieczorem skorzystać kompleksu wypoczynkowego (jacuzzi, siłownia, SPA). Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się restauracja, sala konferencyjna i edukacyjna. Atrakcją w zimie jest możliwość skorzystania z ścieżek do narciarstwa biegowego.

Konkurs w którym uczestniczy nasz ośrodek promuje funkcjonalność modernizowanego kompleksu, nowoczesne technologie i rozwiązania oraz dostępność dla osób niepełnosprawnych. Udział w konkursie daje możliwość promocji obiektu na całą Polskę. Nasz obiekt zakwalifikował się do finału. Już od dziś można zagłosować na swojego faworyta w plebiscycie „Madernizacja roku 2016".

Zachęcamy do oddania głosu na Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem !!! Do końca głosowania został już tylko tydzień! Prosimy o cenne głosy i przypominamy, że można je oddawać co 24 godziny.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Z A G Ł O S U J